Na této stránce jsou kompletní informace o pořádané akci. Informace jsou přehledně rozděleny a jsou velice stručné. Prosím, čtěte je pozorně, ať nedochází ke zbytečným neshodám.

KÓD AKCE

04/00

NÁZEV AKCE

TERMÍN AKCE

úterý 7. 3. 2000

TYP AKCE

Soutěž 3x12, pivní soutěž ve vypití 12 piv plzeňské 12 na 12 stanicích metra.

POPIS AKCE

Soutěžící mají za úkol projet trasu metra A ze stanice Skalka do stanice Dejvická. Na každé stanici metra musí vystoupit a najít podle mapky na „soutěžním kupónu“ určenou restauraci. V každé je třeba vypít jednu Plzeňskou dvanáctku a odpovědět na kontrolní otázku. Účast a zodpovězení otázek musí být potvrzeno v „soutěžním kupónu“ pořadatelem, který bude přítomen v každé restauraci. V poslední restauraci budou vyhlášeni vítězové. Na všechny, kteří dojedou až na konečnou a správně zodpoví kontrolní otázky, čeká diplom a cena od Plzeňského Prazdroje, od kterého každý účastník už na začátku obdrží reklamní předmět. Pro účastníky bude v průběhu letního semestru uspořádána exkurze do Plzeňského Prazdroje.

PROGRAM AKCE

1. Sraz přihlášených účastníků v hotelu IPS ve 12.30 hod., rozdání „soutěžních kupónů“ a reklamního předmětu od Plzeňského Prazdroje.
2. Začátek soutěže ve 13.00 hodin, postupné odstartování účastníků.
3. Projetí celé trasy a splnění všech podmínek soutěže.
4. Ve 22.00 příjezd do poslední restaurace, vyhlášení vítězů a udělení cen.

CENA AKCE

Startovné: Kč 20,–
Upozornění: Útratu v restauracích si platí soutěžící sami. Maximální cena piva: Kč 25,–

ZAČÁTEK AKCE

7. 3. 2000 ve 12.30 v hotelu IPS, Štěchovická 2296 (10 minut pěšky ze stanice Skalka).

KONEC AKCE

7. 3. 2000 ve 24.00 na stanici metra Dejvická.

MÍSTO KONÁNÍ AKCE

Restaurace podél trasy metra A.

VLASTNÍ VYBAVENÍ

Své tělo, chuť soutěžit a trénovanost v pití piva a peníze.

DOPRAVA NA AKCI

Metrem dojet na stanici SKALKA, vystoupit posledním výstupem vpravo, dát se směrem z kopce, na první kžižovatce zabočit doleva do ulice V RYBNÍČKÁCH (po trase autobusu 234), druhou ulicí vpravo do ulice ŠTĚCHOVICKÁ, na konci ulice je hotel IPS.

STRAVOVÁNÍ NA AKCI

Vlastní. Můžete pojíst, co chcete.

POČET ÚČASTNÍKŮ

maximálně 50 osob

POZNÁMKY

Účastník se musí předem přihlásit na internetu, kde jsou veškeré informace. Každému přihlášenému účastníkovi bude účast potvrzena E–mailem.